ICON

ICON

NAUJIENA! PROCEDŪRA SU „ICON“ GYDYMO SISTEMA

Infiltracinės ėduonies gydymo sistemos „Icon“ kūrėjai – „DMG Dental“ (Vokietija). Naudojant ICON mikroinvazinę gydymo procedūrą galime užbėgti įvykiams už akių ir laiku sustabdyti ėduonies plitimą, o kas svarbiausia - negręžiame dantų, todėl dantų audiniai lieka sveiki.

Pagrindiniai naujos sistemos privalumai:

  • Karieso pažeisto danties nereikia gręžti – išsaugosite sveikus danties audinius.
  • Procedūra yra neskausminga.
  • Trunka 30 – 60min.
  • Rezultatas yra matomas iš karto. Jau pirmojo vizito metu sustabdomas ankstyvojo (pradinio) karieso plitimas ir panaikinamos baltos emalio demineralizacijos dėmės, kurių neįmanoma pašalinti prevencinėmis priemonėmis.

„Icon“ sistema veiksminga, kai pirminis kariesas yra pažeidęs emalį ir pirmąjį dentino trečdalį. Gilesni dentino pažeidimai gydomi plombuojant dantis.

Procedūros eiga:

  1. Dantys yra izoliuojami koferdamo sistema.
  2. Naudojant specialius aplikatorius dantų paviršius yra ėsdinamas specialia rūgštimi, kuri atveria pažeisto emalio poras.
  3. Gydomų dantų paviršiai nuplaunami ir sausinami oro srove.
  4. Ant dantų aplikuojama skysta, didelio skvarbumo kompozitinė derva, kuri impregnuoja ir užpildo atverto emalio poras. Taip yra sutvirtinamas demineralizuotas dantų emalio sluoksnis ir sustabdomas karieso skverbimasis į gilesnius danties audinius.
  5. Esant gilesniems pažeidimams, procedūrą gali tekti pakartoti.
  6. Rezultatas matomas iš karto po procedūro. Baltos emalio dėmės išnyksta arba tampa neryškios.