Protezavimas

Protezavimas

Esant labai dideliam danties pažeidimui (kurio negalima atstatyti restauruojant dantį plombinėmis medžiagomis), netekus vieno ar daugiau dantų yra būtina dantis protezuoti. Tokiais atvejais naudojami mikroprotezai (įklotai, užklotai, laminatės) ar vainikėliai. Prarastus dantis galima atstatyti implantais, tiltiniais protezais. Didelės apimties dantų defektus protezuoti išimamais protezais.

Būtina žinoti, kad protezuojami gali būti tik tie dantys, kurių prognozė yra GERA. Jei dantys buvo gydyti endodontiškai, tai svarbu, kad kanalų užpildas butų kokybiškas, nebūtų periapikalinių pakitimų, protezuojami dantys būtų nepažeisti periodonto ligų ir svarbiausia – turi būti likęs pakankamas kiekis danties kietųjų audinių protezams fiksuoti.

Prieš protezuojant gydytojas atidžiai įvertina protezavimui numatytus dantis ir jų tinkamumą. Situacija aptariama su pacientu. 

Kviečiame registruotis gydytojo konsultacijai. Jos metu galėsite sužinoti kuris dantų protezavimo būdas tinkamiausias Jums, bei procedūros kainą.